Komanda

Antano Stanio nuotrauka

Antanas Stanys – projekto įkūrėjas, komandos ,,galva”

Sveiki, esu pradedantysis programuotojas, didžiają dalį savo gyvenimo praleidęs Žemaitijos vienkiemyje. Visada mylėjau gamtą, o ypač gyvūnus, bet pirmą kartą išgirdęs apie ,,nulis atliekų” judėjimą pagalvojau, kad tai ne man, neturiu pakankamai valios. Vis dėl to pamažu šio judėjimo idėjos skverbėsi į mano galvą. Viskas prasidėjo nuo pastangų naudoti mažiau maišelių perkant vaisius, daržoves ir nusprendus rūšiuoti atliekas: šiam pokyčiui užteko jaunesniojo brolio pavyzdžio. Vėliau, maždaug po metų įvyko dar vienas perversmas. Mano dvi draugės aktyviai domėjosi ,,nulis atliekų” judėjimu, o jų nuolatos skelbiami įrašai ,,Facebook” paskyroje tarsi padėjo man patirti ,,nušvitimą” ir kardinaliai pakeisti savo požiūrį. Praėjus dar mėnesiui patyriau antrajį ,,nušvitimą” – gimė mintis apie šį projektą. Nuo tada džiaugiuosi galėdamas kartu su jumis žingsnis po žingsnio gyventi tvariau, su vis mažiau atliekų.

Rasos Vaivadaitės nuotrauka

Rasa Vaivadaitė – atsakinga už prekių kainas, bei asortimento plėtimą

Sveiki, šiuo metu studijuoju, dirbu ir nuolatos stengiuosi atrasti tai, kas mane džiugina ir padeda mylėti. Vienas iš tokių atradimų – kelias link gyvenimo be atliekų. Nors ši kelionė reikalauja nemažai pastangų, bet jaučiu, jog verta. Nuo vaikystės esu prisirišusi prie gamtos, todėl iš visų jėgų gerbiu ir saugau ją. Noriu, kad kuo daugiau žmonių pažintų gamtos dovanas, sąmoningai saugotų aplinką, kurioje gyvena. Būtent todėl ir prisijungiau prie projekto ,,Eko-logika”, kuris, mano manymu, yra pagalba žmogui ieškančiam alternatyvų, bet sunkiai randančiam tam laiko.

Gabrielė Kisieliūtė – tinklaraštininkė, tekstų redaktorė

Mano vardas Gabrielė. Prisidedu prie tinklalapio turinio. Rašau įvairiomis temomis susijusiomis su gyvenimu be atliekų, ekologija, aplinkosauga, švariais, aplinkai draugiškais produktais. Šioje erdvėje žingsnis po žingsnio talpiname Lietuvos gyventojui naudingą informaciją, patarimus, kuriais pasinaudoję galėtume kurti tvaresnį gyvenimą. Matau, kaip mano šalies gyventojai myli savo žemę, aplinką ir labai noriu, jog ypač mieste gyvenantis žmogus taip pat galėtų rinktis švaresnį gyvenimo būdą. Norint ką nors pakeisti didesniu mastu svarbu užsiimti edukacija, tad mano užduotis suteikti informaciją, kuri supažindintų su esama ekologine situacija pasaulyje, padėtų pajausti, kaip svarbu kiekvienam iš mūsų keisti savo kasdienius įpročius. Pati stengiuosi gyventi su kuo mažiau atliekų, o švarūs, ekologiniai, namų gamybos produktai lydi mane nuo pat vaikystės. Kasdien atrandu naujas alternatyvas. Savo asmeniniais tvaraus gyvenimo patarimais  su džiaugsmu dalinuosi instagram paskyroje.

Violeta Matuk – patarėja vartotojo patirties (ang. user experience) bei wordpress klausimais

Sveiki, esu Violeta. Šiuo metu auginu dukrytę tad esu vaiko priežiūros atostogose. Pradėjau domėtis šiukšlių rūšiavimu ir gamtos tausojimu kai gimė mano mažylė, maždaug prieš 3 metus. Nuo tada mano požiūris į mus supantį pasaulį ir kas jame vyksta visiškai pasikeitė: dažnesnis rankų plovimas po kiekvieno užsiėmimo tapo įpročiu, taip pat pradėjome rūšiuoti šiukšles ir naudoti kuo mažiau plastiko šitaip stengdamiesi prisidėti prie mūsų begalo gražios gamtos tausojimo. Į šią komandą patekau labai netikėtai – projekto įkūrėjas pasiūlė kurti tinklalapio dizainą, kurį žingsnis po žingsnio įgyvendiname. Taip susipažinau su dviem puikiomis merginomis, kurioms netrūksta visokiausių gerų įdėjų, bei šauniu vaikinuku – mūsų komandos „galva“.  Prie projekto daugiausia prisidedu siūlydama patarimus wordpress bei UX klausimais.